Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego

REJSY morskie JACHTEM na życzenie

gdzie i po co
na czym
kiedy i za ile
opis
gdzie i po co

REJSY MORSKIE JACHTEM na życzenie


Wasze pomysły na rejsy morskie jachtem na życzenie są dostępne przez cały rok bo pływamy na wszystkich oczkach wodnych naszej planety. Podczas letniego sezonu żeglarskiego w EUROPIE od KWIETNIA do LISTOPADA, aż się prosi aby zrealizować marzenia o prawdziwej urlopowej wolności. Propozycja ta skierowana jest do przyjaciół rodzin, znajomych z firmy. Dla wszystkich chcących przeżyć niezapomnianą przygodę na jachcie w grupie znajomych. Wystarczy zaproponować dogodny termin pamiętając, że rejsy w Chorwacji, Grecji, Włoszech, wyspy Kanaryjskie, Karaiby, Malediwy czy Seszele, po niedaleki BAŁTYK zaczynają i kończą w soboty. Jeśli soboty Wam nie pasują termin może być dowolnie inny, ale Ci dla których cena ma znaczenie muszą pamiętać, że w sezonie będzie drożej gdyż na świecie przyjęło się, że czartery rozpoczynają się i kończą właśnie SOBOTY

Nasze rejsy morskie jachtem na życzenie są okazją na poznanie innej strony mniej lub bardziej popularnych regionów. Telefonicznie lub mailem zgłoś nam swoje sugestie. Podaj dowolny akwen, oraz preferowany typ jachtu, a my przygotujemy ofertę dla grupy 7 lub 9 osobowej. Indywidualne i dokładne kalkulacje przygotowujemy po otrzymaniu zapytania mailem lub telefonicznie.

Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że rejsy morskie jachtem organizowane przez firmę MARINGO.plMORSKIErejsy.pl mają doskonałe opinie, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia o MARINGO.plMORSKIErejsy.pl wynika z ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

Koszt wypadu uzależniony będzie od jachtu na jaki wybierzecie na Wasz rejs morski. Oprócz jego wilkości i wieku znaczenie będzie miało czy to jednokadłubowy slup, dwukadłubowy katamaran czy jacht motorowy, który wbrew pozorom nie zabija ceną, a wręcz okazuje się całkiem przystępny dla każdego mającego średnio zasobny w kasę portfel. Zdecydowanie większy wpływ na wycenę rejsu morskiego na wybranym akwenie będzie miał okres sezonu żeglarskiego w jakim ma się odbyć, ilości osób, długości rejsu, ewentualne szkolenie, dodatkowe atrakcje na trasie, a mamy ich całe mnóstwo!

  • od tygodniowych rejsów po dowolnie długie wyprawy !
  • pomagamy w zorganizowaniu wszelakiego transportu
  • dla rodzin z dziećmi, singli, osób w każdym wieku
  • gwarantujemy, że to najatrakcyjniejsza oferta w Polsce
  • chętnych zapraszamy na szkolenie żeglarskie ISSA
  • nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego

Doświadczenie i znakomita znajomość wybranego przez Was akwenu pozwoli skipperowi, który poprowadzi dla Was rejs jachtem zasugerować odwiedzenie najurokliwszych zakątków i dotrzeć w ich najciekawsze zakamarki ponieważ będzie on specjalistą od tej właśnie okolicy. Decydując się na rejs z którymś z naszych skipperów będziesz miał wpływ na wszystkie decyzje i kwestie aby wykorzystać rejs najlepiej jak się da. Gwarancją udanego rejsu jest opieka oraz towarzystwo doświadczonych, sympatycznych skipperów, których możesz w dzień i w nocy, bez skrupułów odwiedzić w zakładce SKIPPERZY. Żaden z nich nie będzie dyktatorem od wydawania rozkazów, ale doradcą, który zapewni Wam bezpieczeństwo we wszystkim pomogą i z przyjemnością pokażą Wam wszystkie najpiękniejsze miejsca. Większość z nich do doskonali szkoleniowcy, niejednokrotnie ścigający się w regatach, więc z pewnością dadzą Wam posterować, a nawet samemu manewrować jachtem. Rejsy morskie jachtem na życzenie to nie tylko szansa odbycia rejsów niezbędnych do wzbogacenia żeglarskiego doświadczenia, skolekcjonowania cennych godzin na morzu oraz pokonania kolejnych mil morskich – to po prostu dobra zabawa w wyśmienitym towarzystwie.

TRANSPORT na 4 sposoby – w tej zakładce opisaliśmy szczegóły najpopularniejszych dojazdów
AUTOKAREM – transport do np. Chorwacji, dla wszystkich, którzy już po drodze chcą się relaksować i postanowili choć na chwilę rozstać się ze swoimi ukochanymi samochodzikami mamy zorganizowany LUX – autokarem.
istnieje również możliwość własnego transportu:
SAMOCHODEM – wtedy pomagamy wybrać optymalną trasę przejazdu, informacją o winietach i innych opłatach, zorganizowaniem bezpiecznego parkingu na miejscu.
SAMOLOTEM – zainteresowanym pomagamy w wyszukaniu dogodnych połączeń, rezerwacji przelotów na całej trasie oraz zakupu biletów lotniczych pośredniczymy przy zakupie biletów w najlepszej cenie, transferu z lotniska do mariny na miejscu lub wypożyczanie samochodu dla tych, którzy po rejsie planują zwiedzanie, a nie powrót do domu.

Dla tych, którzy już załapali bakcyla żeglarskiego albo dopiero planują rozwinąć swoje hobby i chcieliby w niedalekiej przyszłości poprowadzić swój pierwszy kapitański rejs, lub samodzielnie wypożyczyć jacht w firmie czarterowej oraz zabrać na pokład znajomych, przyjaciół lub rodzinę zapraszamy na specjalnie przygotowane szkolenie ISSA aby otrzymać patent certyfikat ISSA.
Wszyscy chętni podczas tej wycieczki, którzy wcześniej zgłoszą się na kurs będą mogli nauczyć się, przypomnieć sobie lub dowiedzieć się czegoś więcej o obsłudze elektronicznych urządzeń nawigacyjnych i radiowych na jachcie, posługiwania się mapami morskimi, manewrowania jachtem na silniku i bezpiecznego cumowania porcie. Dokładnie omawiamy wszelkie aspekty związane z przejęciem czarterowanego jachtu. Uzupełnienie zajęć praktycznych stanowią wykłady teoretyczne. Na zakończeniu rejsu każdy z uczestników który wyrazi takie życzenie otrzyma od kapitana opinię z rejsu morskiego honorowaną przez PZŻ. Dokument ten potwierdzi uczestnictwo w rejsie morskim i rejs jachtem zostanie zaliczony do stażu potrzebnego aby uzyskać wyższe stopnie żeglarskie – sternika jachtowego i jachtowego sternika morskiego.
ZALECAMY: przed wypełnieniem i wysłaniem ZGŁOSZENIA koniecznie zajrzyj do żółtej zakładki INFORMACJE ważne w prawym menu, gdzie opisaliśmy najważniejsze sprawy organizacyjne.
W zakładce DOKUMENTY również możesz znaleźć coś interesującego.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości oraz przedstawienie innych równie świetnych pomysłów będzie można uzgadniać na bieżąco, dlatego prosimy o KONTAKT TELEFONICZNY.
ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ a wszelkie wątpliwości rozwiejemy.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !

na czym
katamaran LAGOON 380
PARAMETRY WYPOSAŻENIE
długość 11,5 m GPS + 1 chartplotter
szerokość 6,50 m LOG & wiatromierz
zanurzenie 1,20 m echosonda / autopilot
powierz. żagli 80 roll GENUA roll GROT
ilość miejsc 10 VHF z DSC
ilość kajut 4+mesa radio CD
WC / prysznic 2 bimini
zbiornik wody 650 L ciepła woda
zbiornik paliwa 200 L piekarnik
silnik 2 x YANMAR 25 KM 2 duże lodówki

jacht BAVARIA 36 cruiser
PARAMETRY WYPOSAŻENIE
długość 11,4 m GPS / chartplotter
szerokość 3,70 m LOG & wiatromierz
zanurzenie 1,80 m echosonda / autopilot
żagle 68 roll GENUA roll GROT
ilość miejsc 8 VHF z DSC / radio CD
ilość kajut 3+mesa lodówka / piekarnik
WC / prysznic 1 ciepła woda
zbiornik paliwa 150 L bimini / szpryc buda
zbiornik wody 350 L ster strumieniowy
silnik VOLVO 30 KM ponton z silnikiem

jacht ELAN 444 impression
PARAMETRY WYPOSAŻENIE
długość 14,2 m GPS / chartplotter
szerokośc 3,70 m LOG & wiatromierz
zanurzenie 1,90 m echosonda / autopilot
żagle 108 roll GENUA roll GROT
ilość miejsc 10 VHF z DSC / radio CD
ilość kajut 4+mesa lodówka / piekarnik
WC / prysznic 2 ciepła woda
zbiornik paliwa 200 L bimini / szpryc buda
zbiornik wody 360 L ster strumieniowy 2 koła sterowe
silnik VOLVO 55 KM ponton z silnikiem

Nie dajcie się czarować! Tymi chałupami nie startuje się w regatach. Ostro na wiatr nie pójdą i za mocno się nie przechylą. Chyba, że przywieje Ksawery czy Kartrina dlatego też możecie zapomnieć o ich wywróceniu. Co akurat w tej sytuacji raczej jest zaletą. Kosztem regatowych właściwości nautycznych popłyniemy luksusowymi, komfortowymi i bezpiecznymi kolubrynami w których wnętrzu stoisz bez graba, a w koi leżysz jak król. Wyposażonymi w ponton z silnikiem, toalety z prysznicem i ciepłą wodą, zamykanymi dwuosobowymi kajutami by nawet przy komplecie załogi dały Wam komfort intymności, W wyjątkowo przestronnej, dobrze rozplanowanej mesie do rana możecie planować kolejny dzień, wyposażonym we wszystko co potrzebne kambuzem ze wszystkimi potrzebnymi garami, kuchenką z piekarnikiem, lodówką by szampon miał idealną temperaturę nawet gdy na zewnątrz skwar, radiem z CD by sączyła się ulubiona muzyka, którą warto wziąć ze sobą i innymi wygodami jak i obszerny kokpit w którym wygodnie usiądzie cała załoga podczas żeglowania oraz opłaconym sprzątaniem po rejsie.

BAVARIA niemiecka stocznia znana na całym świecie zalała pół Europy swoimi jachtami od 33 do 56 stóp. ELAN jest ze Słowenii i na milimetr nie pozostaje w tyle. My będziemy pływać między innymi: modelem 37 CRUISER i 444 IMPRESION. Będzie komfortowo, bezawaryjnie i co najważniejsze bezpiecznie. Wnętrze jachtu podzielone jest na 3 lub 4 dwuosobowe zamykane kajuty. Dwie na rufie i jedna na dziobie na jednym poziomie oraz dwuosobowa piętrowa w pewnych sytuacjach niezastąpiona. Łącznie z mesą BAVARIA pomieści 8 osób, ELAN osób 10.

wyposażenie nawigacyjne: aktualne mapy, locje i spisy nautyczne
żagle: genua na rollerze i rollgrot – wszystkie! refowane z kokpitu
TABELKA powyżej + OPIS i ZDJĘCIE wstępnie ukazują to co Wam oferujemy

kiedy i za ile

DATY rejsu: uzgodniona data będzie dotyczyła zbiórki załogi w portach na jachcie i zakończenia rejsu. Tego samego lub następnego dnia uzależniając start rejsu od warunków pogodowych i składu załogi wyruszamy na jedną z zaplanowanych wspólnie z Wami tras.
MIEJSCE zbiórki: o szczegółach miejsca zbiórki gdzie po przylocie spotkacie się z jachtem, załogą i kapitanem dowiecie się z maila organizacyjnego na około tydzień przed wylotem.
TRANSPORT: wyjazd z Berlina, Gdańska, Warszawy, czy Krakowa lub Katowic zaplanujemy wspólnie i zapewne samolotem dlatego w ZGŁOSZENIU zaznaczacie DOJAZD WŁASNY.
ZALECAMY: przed wypełnieniem i wysłaniem ZGŁOSZENIA koniecznie zajrzyj do żółtej zakładki INFORMACJE ważne w prawym menu, gdzie opisaliśmy najważniejsze sprawy organizacyjne.
W zakładce DOKUMENTY również możesz znaleźć coś interesującego.
Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o SZCZEPIENIACH.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o KONTAKT TELEFONICZNY.
ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ i chętnie wszystko rozwiejemy.

REJSY MORSKIE JACHTEM lub KATAMARANEM – na życzenie
Możesz wybrać jedną z naszych tras, albo zgłosić własne sugestie, które na pewno weźmiemy pod uwagę. Rejsy morskie jachtem lub na katamaranie na życzenie oznaczają, że jesteś naszym partnerem, a nie klientem. Ramię w ramię stawiamy czoła falom i wiatrom, ale i wspólnie cieszymy się ze słonecznych i morskich kąpieli i decydujemy o tym, jak spędzamy czas, jaką trasą popłyniemy i co zwiedzimy po drodze.
Oto najbardziej elastyczna i intrygująca oferta na rynku, żeglarskim, którą dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Żeglujemy po najatrakcyjniejszych morzach świata w tym wodach pływowych tak pożądanych dla wszystkich chcących podnieść swoje uprawnienia. Wyruszysz z nami na prawdziwą morską przygodę, pogłębisz żeglarskie umiejętności i wyrobisz uprawnienia, które otworzą przed tobą szereg nowych możliwości. A jeśli wybierasz się żeby odpocząć to zrobisz z pewnością bo to jest najlepsza z form aktywnego wypoczynku. Aktywnie, a bez wysiłku jakim jest trekking czy wycieczka autokarowa, zdecydowanie ciekawiej niż hotel z basenem, tą samą plażą co dzień, zdrowiej niż z żarciem na szwedzkim stole bez ograniczeń. Twoim basenem będą zatoczki jak z fototapety na ścianie kolegi z podstawówki którego ojciec dorabiał za granicą, świeże ryby złowisz sam lub kupisz prosto z łodzi od rybaka widoków nie przysłoni ci żadna chałupa będzie ich miał 360º a w dodatku obrazy będą się przesuwały z idealną prędkością tak aby żaden ze szczegółów mijanych przepięknych krajobrazów nie umkną uwadze Twoich oczu. Morskie rejsy jachtem lub katamaranem na życzenie to oferta wyjątkowa i niespotykana.
Większość firm narzuci Ci akwen, po którym masz pływać i Z nami jest zupełnie inaczej, bo traktujemy żagle jak pasję, w którą wpisana jest wolność i niezależność. Niezależnie od wód, po których będziemy pływać, poznasz najpiękniejsze miejsca, jakich nie odwiedzają zwykli turyści. Grecja, Chorwacja, Norwegia, Bałtyk, Wyspy Kanaryjskie, Karaiby? Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy ci swoje możliwości.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !