Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego

rejs morski BAŁTYK one way 2024

terminy i koszty
gdzie i po co
szczegóły rejsu
jacht
trasa rejsu
opis
terminy i koszty
Nr DNI TERMIN / TRASA CENA rejsu WOLNA koja
I REJS 7 BAŁTYK one way
GDAŃSK – Bornholm – KOPENHAGA
termin: 01.0608.06.2024
2380 pln 4 w busie
2 w samolocie
II REJS 7 BAŁTYK one way
KOPENHAGA – Bornholm – GDAŃSK
termin: 08.0615.06.2024
2380 pln 5 w busie
2 w samolocie
III REJS 7 BAŁTYK one way
GDAŃSK – Bornholm – KOPENHAGA
termin: 14.0921.09.2024
2380 pln 4 w busie
2 w samolocie
IV REJS 7 BAŁTYK one way
KOPENHAGA – Bornholm – GDAŃSK
termin: 21.0928.09.2024
2380 pln 6 w busie
2 w samolocie

TRANSPORT:
ORGANIZOWANY – 9 osobowym busem
WŁASNY – samolotem lub promem w CENIE REJSU

CENA rejsu ALL INCLUSIVE obejmuje:

 • dojazd do miejsca zaokrętowania i powrót do Polski
 • PROM i BUS lub SAMOLOT tam i z powrotem – gratis
 • miejsce na jachcie
 • paliwo do jachtu i opłaty portowe
 • pełne i pyszne wyżywienie
 • wyposażenie kambuza, gaz
 • czyste poduszki i prześcieradła
 • usługi SKIPPERA / instruktora
 • opinie z rejsu dla PZŻ
 • ubezpieczenie jachtu
 • ubezpieczenie uczestnika KLiA i NNW
 • opłaty administracyjne TOURIST TAX
 • pasy ratunkowe i szelki bezpieczeństwa
 • ABC do snorkelingu, zestaw do łowienia ryb
 • materiały szkoleniowe dla zapisanych na ISSA

DODATKOWO:

PŁATNOŚĆ na miejscu

 • SANITARIATY jeśli nie są w opłacie za marinę
 • WYCIECZKI fakultatywne
 • PROWIANT po za jachtem

PŁATNOŚĆ na konto

 • 0,00 pln KAUCJA zwrotna za jacht / osobę

ISSA SZKOLENIE dla chętnych:

 • 190 pln za SZKOLENIE / razem z opłatą za rejs
 • 350 pln za CERTYFIKAT / po rejsie
gdzie i po co

rejs po BAŁTYKU w JEDNĄ STRONĘ

rejsy morskie jachtem BAŁTYK bornholm

Trochę gadki się tu powtarza bo wiele atrakcji podobnych. Trasa tego rejsu po Bałtyku jest wyjątkowa bo przebiega w jedną stronę. W zależności od terminu startujemy w Gdańsku, a kończymy w Kopenhadze lub na odwrót.
Dojazd czy powrót BUSEM lub SAMOLOTEM z Kopenhagi jest wliczony w cenę. Rejs po morzu bałtyckim jachtem Bałtyk ONE WAY odbędzie się na naszym doskonale wyposażonym jachcie
BAHIA SOL ~ Gib Sea 444 (14 metrów)
To profesjonalnie przygotowana wyprawa z pełną logistyką i pełnym bogatym w mikroelementy wyżywieniem.

Wszystko w najlepszej cenie wśród ofert polskiego rynku żeglarskiego.
Proponowane rejsy morskie to ciekawe trasy po wodach pięknego i wymagającego Bałtyku zapewnią zdobycie bezcennej wiedzy z nawigacji, obsługi elektronicznych urządzeń nawigacyjnych i radiowych na jachcie, posługiwanie się mapami morskimi i locjami. Zainteresowani po wcześniejszym zgłoszeniu na kurs będą mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniu ISSA i otrzymaniu certyfikatu/patentu. Wypływanie stażu pod okiem jednego z naszych SKIPPERÓW – doświadczonego i sympatycznego kapitana, który z każdym zainteresowanym tematami żeglarskimi podzieli się swoją wiedzą i wystawi opinię z rejsu morskiego, akceptowaną przez PZŻ oraz wpisze się na pamiątkę do książeczki żeglarskiej

 • trasa w jedną stronę to mnóstwo czasu na zwiedzanie
 • nie pobieramy kaucji za jacht
 • gwarantujemy, że to najatrakcyjniejsza oferta w Polsce
 • chętnych zapraszamy na szkolenie żeglarskie ISSA
 • nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego

Zaproponowane rejsy po Bałtyku i ich plan trasy jednoznacznie świadczą, że nie tylko oramy morze dla godzin, stażu i patentów, ale pamiętamy o odwiedzaniu najpiękniejszych zakątków.
Zobaczysz od morza i lądu właśnie takie miejsca, a wspomnienia pozostaną tak długo jak tylko pamięć Ci na to pozwoli. Jeżeli ktoś kiedyś miał szczęście posłuchać opowieści o wodzie w Bałtyku tak czystej, że żyją w niej foki zapewne zastanawiał się jak stara to musi być opowieść. Na północnym Bałtyku tylko sól w wodzie stoi na przeszkodzie aby jej nie wypić. To piękna kraina zupełnie inna niż nasze Polskie wybrzeże, nieznana, a tak nieodległa. Teraz jest niepowtarzalna okazja żeby wybrać się na rejsy morskie jachtem i ją poznać naprawdę tanio w dodatku na super przygotowanym jachcie. Porty wymiany załóg nie ukazują jakie atrakcje czekają na trasie rejsu jachtem dlatego w zakładce TRASA znajdziesz więcej informacji.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !

szczegóły rejsu

DATY rejsu: w TABELCE dotyczą zbiórki w portach wymiany załóg na jachcie i zakończenia rejsu. Termin wyjazdu i powrotu BUSA jest uzależniony od odległości, różniących się pomiędzy ETAPAMI. Czas trwania przejazdu BUSA w zależności od ETAPU to od 12 h do 1 doby w jedną stronę od daty wymiany załóg na jachcie. Dokładny termin i szczegóły miejsca zbiórki w GDAŃSKU lub we WROCŁAWIU podamy każdemu zapisanemu na około tydzień przed wyjazdem w mailu organizacyjnym lub wcześniej telefonicznie. W innych terminach wszystkie sprawy związane z dojazdem czy powrotem zainteresowani będą musieli zorganizować we własnym zakresie. Planujemy, aby jacht zakończył każdy ETAP w piątek. Sobota jest dniem organizacyjnym poświęconym na wymianę załogi i sztauowanie jachtu oraz sprawami związanymi z przygotowaniem jachtu przed kolejnym etapem. Jacht w dalszy ETAP zazwyczaj wypływa w niedzielę. Dlatego lotnicy mają 3 dniowy bufor na zorganizowanie sobie daty przylotu na miejsce i wylotu do Polski.
MIEJSCE zbiórki: zbiórka załogi w zależności od REJSU to GALION AZS Górki Zachodnie w GDAŃSKU lub we WROCŁAWIU (dla korzystających z TRANSPORTU ORGANIZOWANEGO). Uczestnicy, którzy polecą samolotem (to Ci z TRANSPORTU WŁASNEGO) o miejscu zbiórki gdzie spotkają się z jachtem, załogą i kapitanem dowiedzą się przed wylotem.

TRANSPORT: 9 osobowym BUSEM i PROMEM lub SAMOLOTEM w CENIE REJSU.

ORGANIZOWANY-BUS: korzystamy z nowego BUSA z wypożyczalni lub sporadycznie z naszego niezawodnego WV-T4 CARAVELLA. Niejednokrotnie z jednoosiową przyczepką. Przejazd jest organizowany na zasadzie nieodpłatnego użyczenia samochodu. Warunkiem, że transport BUSEM się odbędzie to odpowiedzialni i doświadczeni (nie niedzielni) kierowcy. Dlatego uczestnicy rejsu, którzy wybrali TRANSPORT ORGANIZOWANY, ukończyli 25 lat posiadają prawo jazdy kat. B i jeżdżą samochodem na co dzień tym razem nie piją piwka bo na zmianę prowadzą auto na trasie dojazdu i w drodze powrotnej. W przypadku wyboru tej formy transportu prosimy o zapoznanie się z OŚWIADCZENIEM o TRANSPORCIE, które w dniu wyjazdu poprosimy o podpisanie, a wszystkich uczestników rejsu o wpłatę kaucji najczęściej 500pln. BUS do portu wymiany załóg jeździ tylko w dniach podanych w mailu organizacyjnym, którego prześlemy zapisanym na tydzień przed rejsem. W innych terminach wszystkie sprawy związane z dojazdem czy powrotem zainteresowani będą musieli zorganizować we własnym zakresie. Do i z Gdańska dojazd każdy organizuje również we własnym zakresie. Bus wyjeżdża i wraca do WROCAŁWIA.

WŁASNY-SAMOLOT: dla zabieganych jest możliwość przelotu samolotem w obie strony z i do najdogodniejszego miasta w Polsce. Ilość miejsc w tej opcji jest ograniczona, dlatego w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny aby dogadać szczegóły. Po wybraniu ETAPU i sprawdzeniu czy są jeszcze wolne miejsca dla lotników ustalimy detale trasy przelotu i kwotę za bilet jaką refundujemy odejmując ją od CENY REJSU. W przypadku wyboru tej formy transportu wypełniając ZGŁOSZENIE zaznacz DOJAZD WŁASNY co jednoznacznie definiuje, że cały sam sobie organizujesz i za niego odpowiadasz bez względu gdzie jacht w dniu zbiórki zacumuje.

CENA REJSU: tu znajdziesz więcej szczegółów

ZALECAMY: przed wypełnieniem i wysłaniem ZGŁOSZENIA koniecznie zajrzyj do zakładki INFORMACJE ważne w prawym menu, gdzie opisaliśmy najważniejsze sprawy organizacyjne.
W zakładce DOKUMENTY również możesz znaleźć coś interesującego.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o KONTAKT TELEFONICZNY.
ZAWSZE SŁUŻYMY POMOCĄ a wszelkie wątpliwości rozwiejemy.

jacht
jacht GIB SEA 444 s/y Bahia Sol
PARAMETRY WYPOSAŻENIE
długość 13,9 m 3 GPS + 2 chartplottery + laptop
szerokość 4,20 m LOG & wiatromierz
zanurzenie 2,00 m echosonda / autopilot
żagle 100 roll FOK roll GENUA roll GROT
ilość miejsc 12 NAVTEX + AIS + RADAR + EPIRB
ilość kajut 4+mesa VHF z DSC / radio CD
WC / prysznic 2 ciepła woda / ogrzewanie
zbiornik wody 400 L ster strumieniowy
zbiornik paliwa 200 L bimini / szpryc buda
silnik YANMAR 55 KM 2 duże lodówki / piekarnik

 


Jacht BAHIA SOL ~ Gib Sea 444 z 1996r. to konstrukcja porównywalna do mercedesa z tego samego rocznika. Takich dobrych jak kiedyś jachtów jak i wspomnianych samochodów po prostu już się nie produkuje. Oczywiście nie mówimy tu o wyrobach na indywidualne zamówienie. Teraz seryjne jachty mają „odchudzone” laminaty, wnętrze wielkości przyczepy kempingowej lub domku FWP w Łebie z pominięciem właściwości nautycznych. Złudna wygoda wnętrza kosztem konstrukcji kadłuba i eleganckie wykończenia po chwili ujawnią, że jacht „nie idzie na wiatr”, a technologie wykonania są rodem z IKEI.

A tu! Bezpieczny kadłub, ale też nowa tratwa ratunkowa, pirotechnika i wygodne pneumatyczne kamizelki dla wszystkich, stolarka z prawdziwego drewna, elementy wyposażenia nawigacyjnego: full wypas elektronika RAYMARINE, mapy papierowe i elektroniczne, locje i spisy nautyczne, tabele pływów i osprzęt Harken, który zapewnia, że trudy żeglarstwa po morzach północy nie straszne.
Ekonomiczny i praktycznie bezawaryjny japoński silnik rozwija prędkość 7 węzłów i zużywa 2,5 litra ropy/h przy okazji ładując 5 akumulatorów.
Żagle: 2 foki sztormowe, genua na rollerze, roll grot – WSZYSTKIE refowane z kokpitu !
Nowe olinowanie stałe i ruchome. Nowe czyste, pachnące materace i koce, fartuchy sztormowe. Ciepłe oświetlenie ledowe w ogrzewanym wnętrzu jachtu z gorącą wodą pod dwoma prysznicami. Nowy kambuz z piekarnikiem, pełnym wyposażeniem i dwie potężne lodówki, które mrożą na kość.
pasy ratunkowe i szelki bezpieczeństwa dla każdego + tabelka powyżej oraz opis poniżej ukazuje to co Wam oferujemy.

Gib Sea’444 projektu Oliviera Poncin i J&J Design otrzymał Nagrodę Roku od magazynu „Cruising World”. Wyróżnienie to zostało przyznane po konsultacjach z kupcami i użytkownikami z całego świata. Jacht oraz jego konstrukcja została stworzona do wygodnych czarterów i temu celowi została podporządkowana cała filozofia projektanta. Podobnie jak inne jachty z tej rodziny, cechują go rewelacyjne właściwości nautyczne. Linia kadłuba, która dobrze pracuje na fali, sporo wolnej powierzchni na pokładzie, dobrze wentylowane wnętrze wykończone w jasnym teaku, zabudowa szafek i półek daje dużo użytkowej przestrzeń. Mesa w kształcie litery C pozwala aby cała załoga wygodnie zasiadła do posiłku. Duży i wygodny kambuz oraz niezależne stanowisko nawigacyjne dodają komfortu.

trasa rejsu

REJS I: 01.0608.06.2024 GDAŃSK, Christiansø, Bornholm, Falsterbø, Malmö, KOPENHAGA
REJS II: 08.0928.09.2024 KOPENHAGA, Malmö, Falsterbø, Bornholm, Christiansø, GDAŃSK

rejsy morskie jachtem BAŁTYK bornholmATRAKCJE na wodzie…
Po rzuceniu cum w marinie AZS GALION w GÓRKACH ZACHODNICH koło GDAŃSKA i minięciu półwyspu Hel skierujemy się na zachód w kierunku ŁEBY. Oprócz tego, że to ponoć najładniejsza marina na Polskim wybrzeżu będzie okazja zwiedzić SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY z ruchomymi wydmami na najciekawszej pustyni w Polsce. Po spacerze po piachu smażona ryba z frytami, kiszoną kapuchą i zimnym browarem. Dalej będzie coraz ciekawiej bo na horyzoncie najmagiczniejsza z wysp Morza Bałtyckiego czyli CHRISTIANSØ i FREDERIKSØ no i oczywiście BORNHOLM.
Oprócz opłynięcia wzdłuż brzegów zacumujemy w kilku portach na krócej lub w jednym na dłużej. Nastawimy się na zwiedzanie pięknych zakątków wyspy BORNHOLM z jej portami NEXØ, RONNE, SVANEKE oraz wysp CHRISTIANSØ i FREDERIKSØ.
Będzie okazja nacieszyć się wyspiarskim klimatem, rozgrzać w saunie czy popływać w krystalicznie czystym Bałtyku. Zwiedzić na rowerach najciekawsze zakątki wyspy i oczywiście spróbować najlepszych na Bałtyku śledzi podawanych według Duńskich przepisów na wiele sposobów.
Następnym celem będzie SZWECJA z portami YSTAD, TRELLEBORG, FALSTERBØ, MALMÖ. Te ciekawe nawigacyjnie porty będą rozgrzewką przed najlepszym bo Kopenhaga już za rogiem kusi kolorami, światłem i przygodą. To miasto jest fascynujące o każdej porze roku, ale w promieniach wiosennego słońca to już przesada. W drodze powrotnej to samo tylko na odwrót 😉
ATRAKCJE po lądzie…
BORNHOLM
Jeśli wolisz zabytki architektury najczęściej odwiedzaną atrakcją wyspy Bornholm są największe w północnej Europie ruiny zamku Hammershuus. Gniazdo orła na szczycie 74 metrowego skalnego masywu zaprasza do ponad 800 lat fascynującej historii. Należy również odwiedzić okolice starego Borg , który jest jednym z pierwszych budynków w Danii, ale przede wszystkim 4 piękne okrągłe kościoły. Charakter wyspy Bornholm jak i natura na wyspie jest atrakcją samą w sobie. Z dużą ilością różnorodności, odmian i rarytasów przyrodniczych. Wyprawa do Paradisbakkerne by przeżyć wyjątkowe chwile z duńską wyspiarską naturą prosto z bajki. Zobaczyć formacje skalne Helligdomsklipperne , znajdujące się na odcinku między Tejn i Gudhjem lub doświadczyć dramatycznego charakteru Slotslyngen z bardzo pagórkowatym skalistym terenem w północno-zachodniej części wyspy.
CHRISTIANSØ i FREDERIKSO
Stara twierdza króla Christiana nie ma sobie równych! Nigdzie indziej nie znajdziesz tak wyjątkowego archipelagu składającego się z dwóch zamieszkałych wysp CHRISTIANSØ i FREDERIKSØ.
To połączona wiszącym mostem starożytna forteca, która wygląda niemal tak samo kiedy w 1684 została zbudowana. Mają własny rytm dobowy , roczny cykl i wyjątkowy charakter co daje szczególną atmosferę i poczucie spokoju bo jest domem dla około 100 stałych mieszkańców bez żadnego samochodu. Restauracja w pensjonacie pozwala cieszyć się dużą ilością dobrych świeżych ryb i innych specjałów. Także w małym sklepie spożywczym, masz możliwość zakupu świeżych produktów mlecznych, mięsa i warzyw.
W lecie, niebieski Bałtyk zaprasza do nurkowania, a przez cały rok można wędrować wzdłuż i wszerz wyspy by odkrywać nowe tajemnicze miejsca.
KOPENHAGA
Kopenhaga stolica Danii położona nad malowniczą cieśniną Sund na wyspach Zelandia i Amager jest kameralną metropolią, liczącą ponad półtora miliona mieszkańców, których strzeże najsłynniejsza na świecie Syrenka.
Lifestyle’owe Czasopismo „Monocle” uznało Kopenhagę za najlepsze miasto na świecie do życia. To drogie miasto nawet dla zarabiających w euro dlatego właśnie rejs jachtem jest idealnym sposobem na jej poznanie. Największe atrakcje Kopenhagi po syrence to: najdłuższy w Europie most łączący Danię ze Szwecją pod którym przepłyniecie. Jeśli komuś mało bujania na jachcie można będzie wybrać się na karuzelę czy rollercoaster do parku rozrywki Tivioli. Wolne miasto Christiania, w którym mimo, że można na „legalu” spalić jointa nie słynie z narkomanów, a festiwalowego klimatu, który jest podtrzymywany organizowanymi non stop kameralnymi koncertami, , przedstawieniami, występami artystów muzycznych, teatralnych czy preformacjami plastyków i aktorów. Browar znanej marki Carlsberg, który w ponad stuletnim budynku mieści
70 tys. butelek piwa z całego świata i serwuje setki gatunków piwa rzadko spotykanych w Europie, a w naszym kraju to już w ogóle niedostępnych.
W Nowym Jorku ścieżki rowerowe nazywane są ścieżkami kopenhaskimi. Kopenhaga z 3,5 tysiącami rowerów, które można wypożyczyć za darmo słynie z tego, że w porannych godzinach szczytu na rowerach obok siebie jadą urzędnik w gajerze, pani do sklepu, student na zajęcia, dyrektor z teczką, muzyk, stolarz, lub ojciec wiozący dzieci do przedszkola …albo ksiądz 😉

Szczególnie latem stara portowa część miasta Nyhavn jest doskonałym miejscem popołudniowego zakończenia długiego dnia. W związku z tym, że obiadokolację mamy na jachcie najlepiej zrobić jak miejscowi kupując przekąskę i coś do picia z pobliskiego sklepu i dać odpocząć nogom na nabrzeżu gdzie od setek lat cumują statki z całego świata. Na barkach mieszkają morscy cyganie, piękne stare domy zostały odnowione, a eleganckie restauracje zdominowały stary port. Wszystko to przyciąga jak magnes turystów z całego świata a niewiele rzeczy jest tak fajne jak gapienie się na innych ludzi w pięknych okolicznościach i dlatego Nyhavn jest pełne ludzi korzystających z odprężającej atmosferę przy kanale, muzyki jazzowej i wspaniałego klimatu. To tu jest najstarszy niezmieniony od 1681 roku dom i to tu pisał swoje bajki Hans Christian Andersen. Ponadto ZOO i mega akwarium, muzeum wikingów, sexu, muzeum modernizmu, geologiczne czy zoologiczne. Pałace i zamki Frederiksborg, Kronborg, Christiansborg, Rosenborg powalają pięknem na kolana.
Kto nie widział – ten nic nie widział.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !

BAŁTYK – rejsy morskie jachtem 2023
Morze Bałtyckie to fantastyczny akwen na rejsy morskie jachtem połączone ze zwiedzaniem i poznawaniem nowych miejsc. Wyprawa morska jachtem z MARINGO.pl pokaże Ci Bałtyk jakiego nie znasz.
Odwiedzimy mariny duńskich miasteczek, odprężymy się na malowniczych wyspach rozrzuconych po bezkresnym morzu i spędzimy niezwykłe chwile na pokładzie wyjątkowego jachtu. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że rejsy morskie jachtem organizowane przez firmę MARINGO.plMORSKIErejsy.pl mają doskonałe opinie, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia o MARINGO.plMORSKIErejsy.pl wynika z ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.
Rejsy morskie jachtem po Bałtyku ONE WAY w jedną stronę rozpoczynamy w Gdańsku, a kończymy w pięknej Kopenhadze. Pierwszym portem na naszej trasie jest Łeba i jej słynne ruchome wydmy. Po odwiedzeniu Słowińskiego Parku Narodowego płyniemy dalej – na Bornholm. Ta duńska wyspa ma intrygującą historię i ciekawą ofertą turystyczną. Oprócz zwiedzania ruin zamku Hammershuus i wizyt w zabytkowych kościołach, warto odetchnąć świeżym powietrzem na uroczych wrzosowiskach i skalnych nabrzeżach wyspy. Rejsy morskie jachtem po Bałtyku wystarczą abyś nacieszył się klimatem tego magicznego miejsca i zebrał siły w dalszą drogę żeglarskiej przygody.
Christiansø i Frederiksø to nasze kolejne cele. Rejsy morskie jachtem Bałtyk, mają na celu sprawić, że poznasz Danię nie byłby pełen, gdybyśmy pominęli te niesamowite wyspy. Bałtyk staje się u ich wybrzeży bajecznie malowniczy – latem są tu dobre warunki do nurkowania, a przez cały rok rozpieszcza się tu miłośników dobrego jedzenia. Nadmorskie miasteczka słyną z wybornych restauracji, w których serwuje się świeże ryby i owoce morza.
Nasze rejsy morskie jachtem po morzu Bałtyckim zakończą się w Kopenhadze, stolicy Danii. Ta nadmorska metropolia tętni życiem i nigdy nie kładzie się spać. Wśród jej licznych zabytków, perełek architektury i kameralnych zakamarków znaleźć można naprawdę wyjątkowe miejsca. Kopenhaga to miasto ekologiczne, stawiające na nowoczesne rozwiązania, które pozwalają troszczyć się o życie jego mieszkańców i turystów. Transport rowerowy, powszechna żywność organiczna i eko-hotele sprawiają, że stawia się je jako przykład właściwego rozwoju urbanistycznego. To wyjątkowa szansa na poznanie tego wyjątkowego skrawka lądu. Przepłyniemy pod słynnym mostem łączącym Danię ze Szwecją i zaoszczędzimy na wydatkach dzięki noclegom na jachcie. Mało osób wie, że Bałtyk to wyjątkowe morze. Po pierwsze – najmłodsze w Europie; po drugie – najsłabiej na świecie zasolone. Z ciekawą historią, bujnym życiem podwodnym, piękną linią brzegową i piaszczystymi plażami. Mimo, że wyróżnia je dość niska temperatura, usługi turystyczne są dobrze rozwinięte i cieszą się dużym zainteresowaniem. Oprócz atrakcji na stałym lądzie, warto polecić te na morzu – rejsy morskie jachtem będą tego najlepszym przykładem.
Sezon na rejsy morskie jachtem po Bałtyku jest jeszcze w powijakach, więc nie skupiajmy się na ofertach wakacyjnych bo przecież te weekendowe także pozwalają poczuć przyjemność, jaką daje wypoczynek na jachcie pod żaglami. Proponujemy rejsy morskie jachtem po Bałtyku, morzu o tysiącu kolorów, wodach zwanych „Morzem Śródziemnym północnej Europy”. Rejsy morskie jachemt tego typu pozwolą Ci obcować z piękną przyrodą i świeżym powietrzem. Rytm kołyszących fal, słońce zachodzące za horyzontem i odgłosy rybitw oraz kormoranów będą uprzyjemniać te kilka dni wolnego. Weekend na jachcie to idealna forma wypoczynku dla wszystkich zmęczonych wielkomiejskim życiem, smrodem spalin i zgiełkiem metropolii. Morskie rejsy jachtem po morzu Bałtyku będą pretekstem do leniwego relaksu, złapania oddechu, nabrania dystansu w codzienności, ale także do wylania siódmych potów i sportowego wysiłku. Zarówno leniwi, jak i aktywni znajdą podczas rejsu coś dla siebie. Warto podkreślić, że atmosfera na pokładzie jest z zasady wyjątkowa. Pozwala poczuć satysfakcję z zespołowej pracy i poznać nowych ludzi podczas pogawędek pod gwiazdami. Rejsy morskie na jachcie ma moc integrowania, jakiej nie dają żadne zajęcia na stałym lądzie. Ale za to daje wystarczająco dużo czasu, aby pokochać morze i zregenerować siły, nauczyć się podstaw żeglarstwa i dowiedzieć ciekawych rzeczy o polskim morzu. A skrywa ono wiele tajemnic i sekretów, o których opowiedzą doświadczeni członkowie załogi. Dowiemy się sporo o historii Bałtyku i jego bioróżnorodności, poznamy ciekawostki mało znane informacje z nim związane. Podczas rejsu po Bałtyku będzie wiało – tylko, że nie nudą.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !