Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego

Referencje

Poniżej zamieściliśmy najprawdziwsze opinie uczestników, którzy zechcieli wybrać się na organizowane przez nas rejsy morskie jachtem. To prawda, że są nieskromne, ale kto nie lubi się pochwalić czymś co mu dobrze wychodzi ?


Organizacja rejsu, dojazd na miejsce, prowiant – 100% zadowolenia. Prowiantu aż za dużo, ale to dobrze bo każdy mógł wybierać co lubi. Rejs zajebisty włącznie z warunkami sztormowymi. Kapitan Mirek był dla nas Ojcem, Matką, i wszystkim! Jego spokój i opanowanie dodawało nam sił w każdych warunkach! Na 100 % mogę Was polecać i chyba w następnym roku ponownie będę załogą wraz z moim synem (kwestia przekonania naszych żon do naszej decyzji)

Jacek CZARNICKI
rejs BAŁTYK one way – wrzesień 2016


Organizacja rejsu bardzo dobra. Chciałbym zawsze być na tak zorganizowanym rejsie. Transport wspaniały, choć trasa bardzo długa. Seba starał się od tych niedogodności odwrócić uwagę poprzez częste zmiany kierowców i pokazywanie ciekawych miejsc w Oslo.

Justyna CZOP
rejs NORWEGIA Nordkapp – sierpień 2015


Na północny przylądek dopłynęliśmy kpt. Mirkiem z Bødø po prawie 800 mil przy różnej pogodzie, ale w super atmosferze. Przygotowanie jachtu jak i prowiant na rejsie bez zastrzeżeń chociaż świeże warzywa oprócz ziemniaków i cebuli skończyły się po tygodniu. Powrót busem do Polski to oddzielna przygoda.

Wacław LEWANDOWSKI
rejs NORWEGIA Nordkapp – wrzesień 2013


„Wspaniały rejs ze skipperem Sebą. Profesjonalna opieka, znajomość akwenu, nabyta cenna wiedza z zakresu nawigacji w trudnych warunkach rozbujanego Atlantyku. Polecam !”

Piotr JASIONOWSKI
rejs KANARYJSKIE wyspy – październik 2012


„Udana przygoda Na Cykladach pod okiem Miłosza. Cumowaliśmy nierzadko longside – „na winogrono” , staliśmy na kotwicy w ciasnych greckich portach. Pełen szacun ! Świetna integracja i „wyczucie potrzeb załogi.”

Mikołaj WIERZBICKI
rejs GRECJA cyklady – październik 2012


„Ale zabawa ! Super żeglowanie, wieczorne imprezy w kilka jachtów. Mega chillout z Mietkiem
(Łukasz Mieczkowski). Zajebisty sternik, z którym popłynę wszędzie !”

Szymon JASZCZUR
rejs CHORWACJA majówka – maj 2011


„Byłem na rejsie również z Mietkiem ! Imprezy do białego rana pełne wesołej atmosfery z kulturką bez chlania, klimatyczne żeglarstwo na najwyższym poziomie, pełen relaks, ale bezpieczeństwo przede wszystkim”

Marcin SUROSZ
rejs CHORWACJA wrześniówka – maj 2010


„Wakacyjna upalna Chorwacja – sielanka na Adriatyku z Miłoszem. Odwiedzilismy w ciągu tygodnia kilkanaście portów, zatoczek i wysepek. Kąpiele w zatoczkach i ciepłym morzu, świetna kuchnia i leniwy czas. Mega fajny kapitan ! Najlepszego Miłosz !”

Filip MILEWSKI
rejs CHORWACJA rejsy wakacyjne – lipiec 2010


„2 tygodnie na katamaranie z Sebą i Miłoszem wspominam jak czas w raju. Tyle, że na ziemi 😉 Prosto z wody złowione homary ugrillowane na plaży, rajskie plaże, palmy, nowy lux katamaran. Nie chciało się wracać… 🙁   Karaiby jachtem są przepiękne !!!!”

Andrzej KOWALSKI
rejs KARAIBSKIE wyspy – grudzień 2010


Pomysł na rejs katamaranem u wybrzeży Florydy i cumowanie między innymi w marinie Miami to był snobizm w najczystszej postaci. Zero żeglarskiego klimatu, zero żeglarzy na pokładzie. Kupa śmiechu i zabawy, imprez i szaleństwa. Dobrze, że Seby nie ugryzł krokodyl. Oj było ostro!

Maciek JARZĘBOWSKI
FLORYDA – listopad 2009


Nordkapp osiągnięty! s/y GRYFITA – drewniany kecz bermudzki model Opal. Z dziennika: 130h żagle, 47h silnik, 146h postoje, 692 Mm, 300 pompek z zęzy co wachtę, 2 sztormy, 1 wieloryb, 1 awaria silnika, 1 lodowiec, 1 koło podbiegunowe, 1 super mgła, 1 zorza polarna, milion gwiazd. Ja wracam po 2 tyg, a Seba jeszcze 2 miesiące. Ciekawe kiedy wymięknie 😉

Tomek MAKS vel Doktorek
NORWEGIA Nordkapp – wrzesień 2006


Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !