Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego

o Nas

Morskie Rejsy - wyróżnienie Orły Turystyki

Morskie Rejsy – wyróżnienie Orły Turystyki

Zapraszamy serdecznie wszystkich spragnionych morskich przygód na organizowane przez nasz klub rejsy morskie jachtem. Witamy wszystkich tych, którzy podróżując po całym świecie bez pośrednictwa biur podróży innego sposobu na życie nie znają.

firma MARINGO.pl jest koncesjonowanym i ubezpieczonym organizatorem turystyki

wpis do rejestru organizatorów turystyki: 28297
zezwolenie turystyczne: 341 / 18 / 2007

Od początku działalności z naszymi kochanymi uczestnikami każdy rejs jachtem dał nam szkołę życia i wyszlifował nasz charakter jak dzwon na Zaruskim. Na stronie MORSKIErejsy.pl znajdziesz wszystko, o czym marzyłeś, bo oferta rejsów i wypraw morskich jest dostępna DLA WSZYSTKICH bez względu na doświadczenie żeglarskie. Propozycje kierujemy zarówno do wilków morskich jak i tych, którzy pierwszy raz chcą spróbować swych sił za sterem. Dla rodzin z dziećmi, grup znajomych i przyjaciół czy singli. Wszystkich spragnionych morskich przygód, którzy chcą poznać żeglarskie obyczaje, magiczne miejsca i odkryć nowe lądy. Marzenia  są  piękne, a realizowanie ich jest  największą frajdą w życiu. Dlatego z roku na rok poszerzamy naszą ofertę rejsów i wypraw morskich sięgających za horyzont…
Wszystko po to, aby poczuć smak soli morskiej, prawdziwej przygody i niezapomnianych wrażeń.

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

JACHTY NOWE, bezpieczne i bezawaryjne, które nie ciekną i ostro idą na wiatr sprawdzają się fantastycznie i tym śladem płyniemy dalej. Prowadzone przez doświadczonych kapitanów, których opisy najdziesz z zakładce SKIPPERZY, dokładnie  zaplanowane trasy z wieloma atrakcjami również na lądzie. Doskonała żeglarska atmosfera to standard naszych wypraw, nierzadko kilkuetapowych i pełnych morskich opowieści. Pełne  wyżywienie, kompleksowa logistyka autokarowa i lotnicza, TRANSPORT własnym busem w zależności od destynacji.
UBEZPIECZENIE i KONCESJE ORGANIZATORA TURYSTYKI znajdziecie w zakładce DOKUMENTY. Wszystko przez lata doświadczeń dograne w szczegółach. Na naszych rejsach są zawsze ciekawi ludzie, piękna pogoda i wieje tam gdzie płyniemy. W małej zakładce GALERIA i wspomnienia oraz BLOG próbujemy dla Was zatrzymać w pamięci piękne chwile. Tylko z nami za cenę urlopu na plaży nad Bałtykiem możesz popłynąć w rejs morski do najdroższych krajów w Europie, bo to najlepszy sposób na zwiedzenie tych części świata. NASZE REJSY SĄ ZAWSZE NAJTAŃSZE BO NASZE ZASADY SĄ JASNE. Gwarantujemy niezmienną cenę i podajemy pełne i ostateczne koszty udziału. Po zakończeniu rejsu każdy z uczestników otrzyma od kapitana „opinię z rejsu” i „wyciąg z dziennika jachtowego”. Są to dokumenty potwierdzające uczestnictwo w rejsie. Dzięki nim zostanie on zaliczony do stażu  potrzebnego do uzyskania wyższych stopni żeglarskich – STERNIKA JACHTOWEGO i JACHTOWEGO STERNIKA MORSKIEGO.
Podczas  wszystkich  organizowanych  przez  nas  rejsów wszyscy chętni mogą się zapisać na
szkolenie ISSA po którym istnieje możliwość otrzymania Międzynarodowego Certyfikatu ISSA  uprawniającego do samodzielnego prowadzenia jachtu.

„Miłość to morze, którego wybrzeżem jest kobieta”
                                                        Victor Hugo

wyróżnia nas:

• od 2006 organizujemy tylko własne projekty za które bierzemy odpowiedzialność
• robimy to na podstawie WPIS do REJESTRU ORGANIZATORÓW TURYSTYKI
• dane osobowe chronimy szyfrowaniem SSL, a cała baza jest zgłoszona do GIODO
• dysponujemy własnymi doskonale przygotowanymi jachtami i transportem
• podajemy pełne i ostateczne koszty udziału w rejsie
• gwarantujemy niezmienną cenę i nie odwołujemy rejsów
• jeżeli to tylko możliwe nie pobieramy KAUCJI za JACHT
• wystawiamy honorowaną przez PZŻ opinię z rejsu i szkolimy na ISSA
• nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego i patentów

nasze główne coroczne propozycje to:

Kochani! Spełniamy Wasze marzenia!
Marzenia są piękne, a realizowanie ich jest największą frajdą w życiu. Dlatego z roku na rok trasy morskich rejsów które proponujemy są coraz bardziej interesujące, a wszystko to żeby popłynąć jeszcze dalej niż rok wcześniej…

Marzenia o aktywnym wypoczynku w ostatnich nieskażonych miejscach Europy i Świata.
O krystalicznie czystej wodzie i powietrzu, dzikiej przyrodzie, wielorybach, orkach i maskonurach. Lodowcach, kole podbiegunowym i Św Mikołaju. Nocach w Sierpniu tak jasnych, że można czytać książki bez latarki i grać w bierki z samym Neptunem. Lub o tym żeby w końcu poleniuchować czytając książkę, poimprezować do białego rana, poszaleć na pontonach z silnikami, łowić ryby, które biorą jak szalone, zajadać się wyśmienitą kuchnią śródziemnomorską w najświeższym wydaniu i zapomnieć o codziennej gonitwie przy wybornym winie w równie wybornym towarzystwie. W przepięknej scenerii tropikalnych wysp lub starożytnych portów i miasteczek wśród tysięcy wysp, gdzie delfiny bawiące się przy burtach czekają na Was !

BAŁTYKNORWEGIA, FIORDY i LOFOTY, północny przylądek EUROPY – Nordkapp,
morze: BAŁTYCKIE, PÓŁNOCNE, NORWESKIE, BARENTSA, wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE większość na WODACH PŁYWOWYCH
 – to kierunki za, którymi kryją się same atrakcje i prawdziwa żeglarska przygoda. Wymagające i ciekawe trasy pozwolą na zdobycie bezcennej wiedzy o prądach, pływach i locji.

To szkoła nawigacji z możliwością wypływania godzin na wodach pływowych niezbędnych do stażu na wyższe stopnie żeglarskie pod okiem bardzo doświadczonych i przesympatycznych kapitanów.

CHORWACJAGRECJA i CYKLADY morze ŚRÓDZIEMNE i ADRIATYCKIE w dzień żeglujemy wzdłuż brzegów pośród 1000 wysp, a każdą noc spędzamy w innym porcie. W scenerii bajecznych starożytnych miasteczek  lub pięknych zatoczek, o których istnieniu wiedzą tylko nieliczni. Gdzie na każdym kroku przeplata się historia, bajka i tajemnica. Śródziemnomorska kuchnia, cykady i wino sprawią, że nigdy nie zapomnisz tych miejsc.

TAJLANDIA, wyspy: KANARYJSKIEKARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY na pięknym i komfortowym katamaranie w najniższej wśród innych ofert cenie, w wybornym towarzystwie. Luksusowe warunki nie przeszkodzą abyś poczuł się jak pierwsi odkrywcy. Soczysta zieleń dżungli, bajeczne kwiaty i egzotyczne owoce, turkus krystalicznie czystej i ciepłej wody, palmy chylące się ku plaży, czarny piasek wulkanicznych wysp lub biały tam gdzie rafa pełna kolorowych ryb kusi feerią barw to raj na ziemi. Wspaniali ludzie i urok miejsc, smak potraw i zapach przypraw pozostaną w Twojej pamięci na zawsze.

CZARTER JACHTÓW naszą flotę nowych wypasionych jachtów śródlądowych znajdziesz na stronie http://okej-czarter.pl/ Baza mieści się w WILKASACH koło GIŻYCKA w marinie PTTK jednej z najlepszych na szlaku WJM. A jeśli już dostałeś szkołę życia i Twój charakter jest wyszlifowany jak pokład jachtu, wolisz samodzielny czarter jachtu morskiego i samodzielne żeglowanie bez skippera, zgłoś nam swoje zapotrzebowanie. Podaj akwen, termin oraz preferowany typ jachtu – a my przeszukamy najlepsze czarteroferty w naszej bazie danych, w której znajduje się ponad 1200 jachtów, stacjonujących w prawie każdej przystani na Świecie i przedstawimy ofertę średnio o 10% niższą od tych, które znaleźć można w Internecie.

Serdecznie zapraszamy życząc stopy wody pod i wiatru w plecy !

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !

załoga MORSKIErejsy.pl