Nie wymagamy doswiadczenia zeglarskiego

POLECAMY


witamy na stronie  MORSKIErejsy.pl 

Zapraszamy serdecznie wszystkich spragnionych morskich przygód na rejsy morskie jachtem i katamaranem oraz czartery. Imprezy, wyprawy i ekspedycje organizowane przez nas oraz, firmy nie tylko żeglarskie i osoby niekoniecznie lubiące bezkres wody po horyzont. Najważniejsze, że są to propozycje sprawdzone i można je bez obaw polecić z ręką na sercu nie martwiąc się, że kogokolwiek rozczarują lub zawiodą. Także wszystkich tych którzy podróżując po całym świecie bez pośrednictwa biur podróży innego sposobu na życie nie znają i tym co robią w życiu potrafią zachwycić innych.

1. OKEJ-czarter.pl   czarter jachtów na MAZURACH

2. MARINGO.pl - firmowe imprezy żeglarskie i nie tylko

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl - MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl - MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM - poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA - FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp

morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy:
CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE. Powyższe rejsy morskie jachtem w większości odbywają się na pływach czyli WODACH PŁYWOWYCH.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !


POZOSTAŁE rejsy

rejs morski BAŁTYK one way 2022
BALEARY wyspy radości
rejs CHORWACJA wrześniówka 2022
rejsy jachtem NORWEGIA Nordkapp 2022
rejsy BAŁTYCKIE perełki 2022
CHORWACJA rejsy wakacyjne 2022
rejs katamaranem CZARNOGÓRA 2022
KARAIBY mikołajkowy i FERIE 2022
REJSY morskie JACHTEM na życzenie

 

Newsletter


Wypisz mnie z newslettera
Zobacz Nagrania z Rejsów
Newsletter