Nie wymagamy doswiadczenia zeglarskiego

POLECAMY


witamy na stronie  MORSKIErejsy.pl 

Zapraszamy serdecznie wszystkich spragnionych morskich przygód na rejsy morskie jachtem i katamaranem oraz czartery. Imprezy, wyprawy i ekspedycje organizowane przez nas oraz, firmy nie tylko żeglarskie i osoby niekoniecznie lubiące bezkres wody po horyzont. Najważniejsze, że są to propozycje sprawdzone i można je bez obaw polecić z ręką na sercu nie martwiąc się, że kogokolwiek rozczarują lub zawiodą. Także wszystkich tych którzy podróżując po całym świecie bez pośrednictwa biur podróży innego sposobu na życie nie znają i tym co robią w życiu potrafią zachwycić innych.

1. OKEJ-czarter.pl   czarter jachtów na MAZURACH

2. MARINGO.pl - firmowe imprezy żeglarskie i nie tylko

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl - MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl - MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM - poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA - FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp

morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy:
CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE. Powyższe rejsy morskie jachtem w większości odbywają się na pływach czyli WODACH PŁYWOWYCH.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !


POZOSTAŁE rejsy

ALANDY i SZKIERY 2021
rejs morski BAŁTYK one way 2022
rejs CHORWACJA wrześniówka 2021
rejsy jachtem NORWEGIA Nordkapp 2022
rejsy BAŁTYCKIE perełki 2021/2022
rejsy morskie BAŁTYK majówka 2022
CHORWACJA rejsy wakacyjne 2021
rejs morski CHORWACJA majówka 2022
rejs katamaranem CZARNOGÓRA 2021/2022
KARAIBY mikołajkowy i FERIE 2021
REJSY morskie JACHTEM na życzenie

 

Newsletter


Wypisz mnie z newslettera
Zobacz Nagrania z Rejsów
Newsletter