Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego

Tajlandia właściwy kierunek

Tajlandia leży w południowo-wschodniej Azji na Półwyspie Indochińskim. Jest to kraj nizinny, którego długość linii brzegowej to ponad 2600km. Zachwyca on nie tylko bujną, tropikalną roślinnością, ale również bogactwem barw i niezwykle pięknymi tradycjami. Znajdują się tu liczne świątynie i stupy oraz ruiny pradawnych miast. Co więcej, w dżungli nadal można natknąć się na półdzikie plemiona, z których każde ma odmienną kulturę oraz zwyczaje. Niewątpliwym atutem Tajlandii jest również ciepły klimat i piaszczyste plaże, dlatego wiele osób wybiera się na rejsy rodzinne w tej właśnie rejony świata. Można tu do woli korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych, uprawiać trekking, czy przejechać się na słoniu.
Każdy, kto chce wybrać się na Tajlandię może wybrać gotową ofertę lub zdecydować się na rejs niekomercyjny. Dzięki temu możliwe jest ustalenie indywidualnej trasy, obejmującej najbardziej znane atrakcje oraz miejsca, które odwiedzane są nieco rzadziej. Najbardziej skomercjalizowane wyspy to Koh Samui i Phuket. Wielbiciele natury powinni więc zdecydować się na nieco inne kierunki, np. na leżące na uboczu wyspy Koh Adang, czy Koh Tarutao, które zachwycają ciszą, spokojem i nieskażoną przyrodą. Koniecznie trzeba też wybrać się do Morskich Parków Narodowych Ao Phang Nga, Laem Son oraz Ang Thong.
Doskonale zorganizowane rejsy morskie na Tajlandię to nie tylko propozycja dla rodzin, ale również dla singli oraz dla każdego, kto chciałby poznać tropikalny raj. W trakcie wyprawy warto udać się na Koh Tuo – wsypę, która jest mekką płetwonurków i gdzie można niedrogo zrobić kurs płetwonurkowania oraz uzyskać uprawnienia. Tajlandia to również rzeki, a zwłaszcza najdłuższa rzeka kraju czyli Menam (Chao Phraya). Ma ona długość aż 365km i stanowi nie tylko źródło urodzaju, ale także arterię komunikacyjną i kluczowy szlak handlowy. Jest również niezwykłą atrakcją turystyczną. Warto wybrać się do Tajlandii i spędzić wspaniałe chwile na pokładzie luksusowego jachtu oraz odwiedzając okoliczne miejscowości.

Z NAMI WYPŁYNIESZ na szerokie wody !